İlginç Bilgiler ve VideolarVideolar

Dahice Tasarlanmış En Güzel 10 Motosiklet

Motosiklet seviyorsanız birde çok farklı şekilde tasarlanmış bir birinden değişik ve ilginç motosikletleri görmeniz gerek. En Güzel 10 Motosiklet burada.

Bir başkadır motosiklet sevdası, kimisi gider sevdiği motoru alır, bazıları ise kendi motorunu kendi keyfine göre tasarlıyor ve görenleri kendine hayran bırakıyor. Bu videoda yer alanlarda hem seri üretim özel motosikletler hem de özel yapı motorlar yer alıyor.
İsviçreli şirketin tasarladığı en emniyetli motorlardan birisi olan 4 tekerlikli Quadro 4 modeli, motosiklet sürmeye yeni başlayanlar için 10 numara motosiklet diyebilirim. 32 hp gücünde motor.

Bir diğer tasarım motor ise Suziki tarafından üretilen Biplane modelinin görüntüsü görenleri kendine hayran bırakmaya yetiyor.

Japon özel tasarım motor olan ve tamamı elektrikli ZEKOO marka motosiklet, 120 km/saat hıza çıkabiliyor ve tek şarjla 140 km yol gidebiliyor.

BMW tarafından özel olarak tasarlanan ve konsept model olan motorrad concept  link, kullanıcının neredeyse her isteğine karşılık verebilecek şekilde tasarlandı.

FULL MOON marka motosiklet ise gördüğünüz neredeyse bütün motorlardan farklı bir tasarıma sahip, geleceği motorları arasında gösteriliyor. Ama bence çok çirkin bir tasarımı var.  Bunlar ve çok daha fazlasını videoda izleyebilirsiniz.

pomeranian boo fiyatları

Serkan Kara

27 Yaşındayım ve Ankara'da yaşıyorum. ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldum, genelde takip ettiğim konularda ki fikirlerimi burada yazılarımla sizlere aktarmaya çalışıyorum. Bana ulaşmak isterseniz mail adresim: Skara@lafmacun.net

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu