HaberlerListelerSinema

Captain Marvel Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı

Son dönemlerde Marvel sinematik evreninde yer alan karaktere daha çok solo film yapılmaya başlandı. Çekilen filmlerin gişe başarılarına bakılarak yenileride ekleniyor. Fakat bunların arasında Captain Marvel karakterinin yeri diğerlerinden biraz farklı.

Çünkü çizgi romanlara ve çıkan söylentilere bakıldığında Marvel’in en güçlü karakteri olarak karşımıza çıkacak. Yenilmezler 4 filminden daha önce vizyona geliyor olmasıda büyük ihtimalle yenilmezler serisinin yeni filminde karşımıza çıkmadan önce bilmeyenlerinde tanıması için diye düşünebiliriz. 

Aşağıda izleyeceğiniz sabaha karşı yayınlanan fragmanında ana karakterimiz Carol Danvers’in süper güçlerini nasıl kazandığına ve gücünün ne kadar büyük olduğuna değiniliyor.

Avengers 4 filminde Thanos ile yapılacak olcan büyük mücadelede güç dengelerini değiştirebilecek yeteneğe ve güce sahip olan Captain Marvel, 1990’lı yıllarda uzaylı Kree ırkı ile karşılaşıyor ve gerçekleşen temas sonucunda süper güçlere kavuşuyor. Daha sonra ise  Kree-Skrull arasındaki savaşta yer alıyor. 

Marvel sinematik evreninin bilinmeyen dönemlerinden de görüntülerin yer aldığı filmin oyuncu kadrosu da ünlü isimlere sahiplik yapıyor.

Captain Marvel oyuncu kadrosu

Captain Marvel filmi, başrolde Brie Larson (Carol Danvers/Captain Marvel) ve Samuel L. Jackson (Nick Fury) yer aldığı film 8 Mart 2019’da gösterime girecek. Ayrıac filmin oyuncu kadrosunda Ben Mendelsohn, Djimon Hounsou (Korath), Lee Pace (Ronan), Lashana Lynch, Gemma Chan (Minn-Erva), Algenis Perez Soto, Rune Temte, McKenna Grace, Kenneth Mitchell (Joseph Danvers) gibi önemli isimler yer alıyor.  Son olarak Clark Gregg Phil Coulson rolüyle, Jude Law da Mar-Vell rolüyle karşımızda olacak.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu