ListelerTasarımlar ve Sanat

Cadılar Bayramı İçin Hazırlanmış En Güzel Balkabakları

Yaklaşan cadılar bayramı kutlamalarına katılanlar arasında bir çok kişi en güzel cadılar bayramı kostümü kendisinde olsun istediğinden uzun süren bir araştırma ve tasarım çalışmaları yapmaktadır. Bununla birlikte sadece kostümle kalmayıp birde kabak oyarak kendi lambasıyla görenleri etkilemekte diğer bir yol olarak gözüküyor. 

Bal kabağı oymasının cadılar bayramı için çok önemli olduğunu düşünen Alex Wer isimli sanatçı, bal kabaklarından birer sanat eseri yapmayı başarmış. Yaptığı eserlerin hepsi türünün tek örneği olduğundan dolayı, bunlara sahip olan kişilerden başka hiç bir yerde bunları görmek mümkün değil. Bir kabağı aklına gelen her şeye dönüştürebilme yeteneğine sahip olan Alex Wer, tasarımlarında cosplayler, film karakterleri, spor ve hatta oyunlarda yer alan karakterlere kadar bir çok temayı tamamlamayı başarmış. Sanatçının yaptığı tasarımlarla bir çok farklı yerden ödül kazandığını da eklemek isterim.

Kabakların satışı veya fiyatı konusunda bir bilgiye sahip değilim ama yaptığı tasarımların içinde en güzel 30 tanesini aşağıda görünce sizde “vay arkadaş insanlar neler yapıyor” diyeceksiniz. 

İlgili Makaleler

Eğer tam bilmiyorsanız cadılar bayramı 31 Ekim tarihinde kutlanacak. Ülkemizde bununla ilgili yok denecek kadar az sayıda etkinlik bulunmaktadır.


pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu