HaberlerListeler

Bu Yıl Boyunca Spotify’de Neler Dinlediniz? Özetine Bakın

2016 itibariyle hizmete başlayan Wrapped, Spotify kullanıcılarının bir yıllık müzik dinleme istatistiklerini özetliyordu, 2017 yılının sonuna geldiğimizde  biterken yine hizmete girdi ve size 2017 yılı içerisinde neler yaptığınızı ve neler dinlediğinizi öğrenebileceksiniz.

Önceki yıla göre artık ayrı bir sayfa olarak hizmet veren portal Wrapped’a Spotify hesabınızla bağlanıyorsunuz ve bu sırada gerekli bilgileri alıyor ardından kullanıcıya istatistiki olarak eğlenceli bir şekilde sunuyor. Yayınlanan istatistiklerde 2017 yılında ne kadar süreyle müzik dinlediğinizi, en çok hangi şarkıyı ve hangi sanatçıyı dinlediğinizi, en çok dinlediğiniz 100 şarkıyı sizin için listeliyor. 

Spotify en çok dinlenenler

Spotify global çapta 2017 yılının en çok dinlenenlerini yayınladı. Bu sıralamaya göre toplam 47 milyon kişinin takip ettiği Ed Sheeran en çok dinlenen sanatçı olurken, son albümü toplamda 3.1 milyar kez dinlenme başarısı gösterdi. Bununla birlikte Despatico bu listede birinci sıraya yükselen ilk Latin şarkısı olurken, platform üzerinde en çok dinlenen bayan şarkıcı Rihanna oldu.

Size istatistiklerinize aşağıdaki linkten bakabilirsiniz.

Wrapped 2017


pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu