HaberlerYaşamYaşam - insan

Bi’ Liranız Var Mı?

Yıllarıdır ülkemizde bağımlılık türleriyle mücadele etmek adına çalışmalar yapan Yeşilay, ‘Bi’ Liran Var mı?’ kampanyasına bu sene de devam ediyor. Geçtiğimiz sene sosyal medyada çok ses getiren kampanya ile, özellikle sentetik uyuşturucuların yok ettiği hayatlara vatandaşların desteğinin ne kadar önemli olduğu vurgulanacak. Yeşilay artık sadece alkol ve sigara bağımlılığı ile değil tüm bağımlılıklarla mücadele ediyor.

İster http://www.biliranvarmi.com/ sitesi üzerinden isterseniz de 1 yazıp 2423’e sms göndererek bu kampanyaya destek olabilirsiniz. Daha önce Bakırköy’de düzenlenen etkinlikte Ceza konseri ve bilgi yarışmaları gibi aktivitelerle bu kampanyaya dikkat çekilmişti. Bu sene de Ceza kampanyaya destek oluyor. 


Yarınlarımız olan gençlerin hayatımızdan kopmaması için destek olunması gereken bir kampanya ‘Bi’ Liran Var Mı?’.

İlgili Makaleler

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu