EDİTÖR BAŞVURU
Komedi - Eğlence

Bayanların 30 Yaşından Öncesini ve Sonrasını Anlatan Harika 8 Karikatür

Kadınların 30 yaş sendromunu bilmeyen yoktur, kadınların 30 yaş öncesi ve sonrasını anlatan bir birinden komik karikatürler.

Kadınlarınne zaman nasıl davranacağını kestirmek gerçekten çok zor ve hatta kimi zaman imkansızdır. İnsan hayatında her yaşın ayrı bir önemi vardır ve bu dönemlerde yapılan davranışlar bazen önceki dönemlerle yapılan davranışların tam aksi olabilmektedir. Bununla ilgili bir çok araştırma yapılmış boş işlerin en yoğun insanı olan İsviçreli ve Danimarkalı bilim adamları bile bu durumun sebebini çözememişlerdir.

Özellikle bayanlarda bu durum bir hayli çoktur. Bayanlar için en kritik olan yaş ise 30 yaştır. Hatta bir kısmını 30. yaş gününü kutlamayı bile istemediğinden es geçebilmektedirler. 30 yaşına henüz girmemiş bir bayanın sosyal hayatı, ev hayatı ve hatta evlilik hayatı bile 30 yaşından sonra daha farklı olmaktadır.

Aşağıdaki harika karikatürlerde bayanların 30 yaşından önce ve daha sonrasında nasıl değiştiğini gösterebilirsiniz. Gidip sorsanız hayır ben yine aynı benim diyecektir fakat gözlemlediğinizde daha olgun davrandığını, sorumluluk bilincinde olduğunu ve daha az alıngan olduğunu fark edeceğinizden eminim.

Bu değişimler elbette herkes için aynı olmayabilir fakat genelleme yaparsak istisnalar kaideyi bozmayacağından çoğu böyle diyebiliriz. Konuyla ilgili katılıp katılmadığınız durumları yorumlarda belirtebilirsiniz. Eğer sizinde eklemek istediğiniz davranış ve düşünce biçimleri varsa sitemize üye olarak istediğiniz gibi ekleme yapabilir ve hatta editör olarak içeriklerde değişikliğe bile gidebilirsiniz.

kadinlarin 30 yaş sendromu

kadinlarin 30 yaş sendromu

kadinlarin 30 yaş sendromu

kadinlarin 30 yaş sendromu

kadinlarin 30 yaş sendromu

kadinlarin 30 yaş sendromu

kadinlarin 30 yaş sendromu

kadinlarin 30 yaş sendromu

Originally posted 2016-12-04 22:41:09.

İlginiz Çekebilir

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu