Komedi - EğlenceListeler

İnternette Her Görüdüğüze İnanmamanız Gerektiğini Kanıtlayan 30 Fotoğraf

Sosyal medya kullanımının hızla artmasının ardından herkes yaptığı işleri, gezdiği yerleri ve hatta yediği yemekleri internette paylaşır duruma geldi. Özellikle de instgram kullanımın artışıyla artık kullanıcıları her anın fotoğrafını çekip paylaşmak zorunluluğu hissetmeye başladılar.

Tabi bir kesim rahatlıkla lüks yerlere gidip, güzel yerlerde fotoğraf çekilip paylaşım yaparken, bu kişileri kıskanan veya onlardan geri kalmadığını göstermek isteyenler ise o kadar masraf yapmadan ufak tefek çekim hileleriyle anı değişik gösterip fotoğraf çekiliyor ve paylaşımlarıyla başkalarını etkilemeyi başarıyorlar.

O yüzden bizde internette her gördüğünüz fotoğrafa inanmayın diyerek bu duruma bir parmak basmak istedik. Bu bahsettiğimiz hilelerle çekilmiş fotoğrafların asıl hallerini de gösteren fotoğraflarla birlikte yayınlayarak sizlere bir fikir vermeyi uygun gördük. Malum okuyucularımızın onlardan neyi eksik.

30 fotoğraftan oluşan bu listenin haricinde sizinde çektiğiniz bu tarz fotoğraflar varsa veya gördüyseniz, ister kendiniz üye olarak ekleme yapabilir, isterseniz de iletişim kısmından bize ulaştırabilirsiniz. Biz sizin yerinize o fotoğraflardan oluşan içeriği oluşturabiliriz.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu