Komedi - EğlenceListeler

500T’de Yer Verme Savaşında Hayatlarının Dersini Vererek Kazanan Gencin Yaşadıkları

Belkide dünyanın en uzun otobüs hatlarından birisi olan 500T hattı bir şehri değil iki kıtayı bir birine bağlayan ve binenlere yol boyunca hergün başka maceralar ve aksiyonlar yaşatmayı başaran bir otobüs hattıdır. Toplu taşıma araçlarına birince genel örf ve adetler gereği önce yaşlı bayan ve hamilelere sonra yaşlı amca ve diğerlerine diye ilerleyen bir yer verme düzeni vardır.

Bu düzene uyanda var uymayanda ama bazen otobüs içerisinde ki zaten İstanbu otobüsleri malum tepesine kadar dolu oluyor bir sardalya konservesi misali, bu durumda otobüse sonradan binen kişiler (ki bunlar genelde az yaşlı teyzeler oluyor) oturarak gitmek için ilk durakta 1 saatten fazla bekleyen gençlere başta psikolojik baskı, o da olmazsa sözlü baskı kurarak yer almaya çalışırlar.
Tabi her zaman işler onların istediği gibi gitmeye biliyor. Hazır cevap ve işi bilen bir genç 500 T hattında iki kadına hayatlarının en büyük dersini uygulamalı olarak vermiş ve bunu twitter’de paylaşmış. Buyrun aşağıda adım adım okuyabilirsiniz.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu