HaberlerTürkiye

Ankara Polatlı’da Sakarya Kışlası’nda Patlama Oldu, Yaralılar Var

Ankara’nın Polatlı ilçesinde bulunan Sakarya Kışlası patlama sesiyle sarsıldı, alınan bilgilere göre mühimmatın patladığı, patlama sırasında da 5 askerin yaralandığı öğrenildi. Patlamayla ilgili Milli Savunma Bakanlığı konuyla ilgili  yaptığı açıklamasında “Ankara Polatlı’da eğitim atışları sırasında kaza yaşandı, 5 asker yaralandı.”  diye belirtildi.

PATLAMANIN SEBEBİ MÜHİMMATTAN KAYNAKLI

Bugün akşam saatlerinde saat 19:00 gibi Polatlı’da bulunan Topçu ve Füze Okulu’na bağlı Sakarya Kışlası’nda patlama oldu. Patlama sırasında olay yerinde bulunan 5 askerin yaralandığı belirtilirken, patlamanın sebebinin mühimmat olduğu açıklandı. Patlamanın ardından olay yerine çok sayıda ambulans sevk edildi.

BAKANLIKTAN RESMİ AÇIKLAMA GELDİ

BAKANLIKTAN RESMİ AÇIKLAMA GELDİ

Açıklamada, şu bilgilere yer verildi:

“Polatlı’da bulunan Topçu ve Füze Okulu Komutanlığında, ilk bilgilere göre, icra edilen ağır silah eğitim atışı esnasında meydana gelen kazada beş kahraman silah arkadaşımız yaralanmıştır. Kaza sonucunda yaralanan kahraman silah arkadaşlarımız süratle hastaneye tahliye edilmiş ve tedavilerine başlanmıştır. Kaza hakkında inceleme başlatılmıştır.”


pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu