Sinema Tarihinin En iyi 10 Savaş Filmi
Sinema severlerin en çok sevdiği filmler arasında kesinlikle bir savaş filmi vardır. Geçmişten günümüze bir çok savaş filmi çekildi fakat bunların içerisinden bazıları gerçekten efsane olmayı hakketti. Bu filmler arasından izleyici yorum ve puanlarına göre en iyi 10 tanesini sizler için bir araya getiriyoruz.

Filmleri merak ederseniz fragmanlarını izleyebilirsiniz tabi filmleri de internetten izleyebilirsiniz ama yasal bir işlem olmadığından dolayı burada filmlerin linklerini sizlerle paylaşamayız tabi google amca bu konuda size kesinlikle yardımcı olacaktır bu konuda şüpheniz olmasın.

Bana sorarsanız bir film izleme çizelgesi oluşturarak bütün hepsini izlemelisiniz gerçekten hepsi bir birinden efsane birer sinema filmi olmuştur. Belki bazılarının bu listede olmasını istemeye bilirsiniz veya sizin istedikleriniz bu listede olmayabilir artık bu konularda affınıza sığınıyoruz.

10. Er Ryan'ı Kurtarmak - Saving Private Ryan - 1998

II. Dünya Savaşı yıllarında 3 oğlunun birden ölüm haberini alan anne, 4. oğlunun yaşadığını duymak ister.Artık tüm Amerikan ordusunun hedefi annenin son oğlu olan James Ryan’ı ne pahasına olursa olsun kurtarmaktır.Askerler her yerde ona ait izler aramaya başlar fakat bu öylesine bir göreve dönüşür ki bir kişiyi kurtarmak uğruna bir çok askerin hayatı tehlikeye girer.Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları