Akıl karıştıran dijital sanat yaratan 41 yaşındaki bir 3D sanatçısı. Dijital heykellere benzersiz yaklaşımı, tasarımlarını gören insanları internette büyülemektedir.

Dijital tasarımında yapılabileceklerin sınırı sanatçının hayal gücü kadar geniş olduğunu biliyoruz. İnternet sitelerinde ve sosyal medyada paylaşılan bir çok tasarım fotoğraf görmüşsünüzdür. Fakat bazı dijital fotoğraf sanatçıları yaptıklarıyla diğerlerinden ayrılarak bir üst seviyede olduklarını göstermektedirler. Chad Knight'da bunun en büyük örneği diyebilirim.

16 yıldır bu işi yapan 41 yaşındaki sanatçının yaptığı eserler gören herkes adeta büyülüyor, hatta bazı kişiler bunların gerçek tasarım olduğuna inandığı için nerede yapıldığını bile araştırmaya başlamışlar. Sanatçı yaptığı bir röportaj sırasında kendisini ve eserlerini anlatırken "Yaptığımın bir kişi olarak daha çok kim olduğum, ancak sanat yapmamın nedeni çok aşırı aktif, gürültülü bir aklım var. Sanat yaratmak, tamamen sunum yapmamı sağlayan az sayıdaki şeyden biri. 16 yıl mesleki olarak çalışırken o zaman benim yaratıcılık görevim olarak görev yaptım, artık sıklıkla kırma kemiklerinden daha az hevesli olma imkânım olmadığına göre 3D araştırmalarım yeni çıkış noktam haline geldi " diye belirtiyor.

Son olarak daha önce gördüğünüz 3d heykel tasarımlarını unutun ve aşağıdakilere bir göz atın demek isterim.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları