Sinema - TvVideolar

Zeki Müren’in yer aldığı ALO reklamı -1985

Türk sanat müziğinin ölümsüz seslerinden birisi Zeki Müren, 1985 yılında ALO temizlik deterjanı reklamında karşımıza çıkıyor. Gözleri aşka gülen şarkısının ALO reklamına göre uyarlamış versiyonunu söylüyor ve ortaya harika görüntüler çıkıyor.

İşte o reklam.

 

Televizyonda yayınlanan bu reklamın yer aldığı reklam kuşağının tamamını ise aşağıda paylaşıyorum. Bu reklam kuşağına jilet reklamında oynayan ise Fatih Terim. Futbolculuk zamanlarından kalma bir reklam, Ziraat Bankası, Güneş Gazetesi, İmar Bankası, Arçelik çamaşır kurutma makinesi, her eve muhakkak alınmış olan Aymar yağları, Neba yağı, Yayla yağı, Yapı Kredi Bankası’nın elektronik bankacılık reklamı, bir zamanların sevimli çocuk oyuncusu ayşeçik’in oynadığı Vita reklam, Perşembe günlerinin gazetesi Süper Gazete, Atari bilgisayar ve çok daha fazla reklamı aşağıdaki videoda izleyeceksiniz.

 

pomeranian boo fiyatları

Serkan Kara

27 Yaşındayım ve Ankara'da yaşıyorum. ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldum, genelde takip ettiğim konularda ki fikirlerimi burada yazılarımla sizlere aktarmaya çalışıyorum. Bana ulaşmak isterseniz mail adresim: Skara@lafmacun.net

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu