ListelerTasarımlar ve Sanat

Yiyeceklerin İçeriğine Dikkat Çekmek İçin Yapılmış Harika Kampanya

Her geçen gün dünyadaki yiyecek talebi artmakta ve insanlar ürünlerinin menşei ve kalitesi konusunda farkındalıklarını kaybederler.
Bilim ve teknoloji araştırmalarında dünya lideri olan bir yiyecek firması, sadece dünya genelinde gıda üretimini optimize etmek için değil, aynı zamanda daha sağlıklı ve daha besleyici ürünler tüketicilere sunma tedbirleri de hazırlıyor.
Ajans Ogilvy & Mather NY ve yapımcı Ars Thanea ile ortaklaşa yürütülen kampanya da, dünya halkına yiyeceklerin başka bir yanını açığa çıkartmak istiyor: “İçinde Ne Var” platformu, yalnızca fiziksel içeriklerin değil, aynı zamanda bilim, fikir ve bilginin bir bileşiminden oluştuğunu göstermeyi amaçlamaktadır.

Bu kampanya kapsamında yapılan görseller oldukça ilgi çekmiş diyebiliriz. Hazırlanan görsellerden bazılarını sizler için aşağıda bir araya getirdik.

İlgili Makaleler
pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu