HaberlerListelerÜnlüler

Türk Ünlülerin Yabancı Benzerleri

1. Meryem Uzerli ve Drew Barrymore

Meryem Uzerli ve Drew Barrymore

Muhteşem yüzyılın Hürrem Sultanı Meryem Uzerli, Çarli’nin Meleklerinden birine kardeşi kadar benziyor. Kızıl melek olarak akıllara kazınan Drew Barrymore ve Meryem Uzerli arasındaki benzerlik görenleri şaşırtıyor.

2. Esra Erol ve Lana Del Rey

Esra Erol ve Lana Del Rey

Evlendirme programı sunucusu olan Esra Erol yabancı pop müzik sanatçısını Lana Del Rey ile benzetiliyor. Özellikle Esra Erol’un saçlarını koyu tonlarda yaptığı zamanlarda bu benzerlik çok ses getirmişti.

3. Şevval Sam ve Lucy Lawless

Şevval Sam ve Lucy Lawless

Eskilerin tanınan kadın savaşçısı Zeyna yani Lucy Lawless, Türk oyuncu ve şarkıcı Şevval Sama benzetiliyor. Göz yapıları surat şekilleri akraba olabilirler dedirtecek kadar birbirine benzeyen bu iki ünlünün yaşları da birbirine yakın.

4. Arda Kural ve Leonardo Dicaprio

Arda Kural ve Leonardo Dicaprio

Şimdilerde yaşadığı ağır depresyon yüzünden ekran önünde olmayan Arda kural bir zamanlar Leonardo Dicaprio’ya çok benzetiliyordu. Sadece göz renkleri farklı olan iki oyuncu son redece yakışıklı ve geniş hayran kitlesine sahipti.

5. Tülin Şahin ve Cindy Crawford

Tülin Şahin ve Cindy Crawford

Dünyaca ünlü model Cindy Crawford yerli modelimiz olan Tülin şahine şaşılacak derecede benziyor. Bu benzerliğe Tülin Şahin’in sonradan oluşan beni de etki ediyor tabi ki de. Sivaslı Cindy olarak anılmasının asıl sebebi de budur.

6. Emina Sandal ve Penelope Cruz

Emina Sandal ve Penelope Cruz

Mustafa Sandal’ın eşi Emina Sandal, güzel yüz hatları kemikli elmacıkları ve iri gözleri ile ünlü oyuncu Penelope Cruz’un aynısı. Küçük yüzü ve uzun boyu ile genellikle aynı makyaj tarzını uygulayan iki ünlü kadın ilk bakışta ayırt edilmeyecek kadar çok benziyor.

7. Ziynet Sali ve Jennifer Lopez

Ziynet Sali ve Jennifer Lopez

Bronz teni ile tıpkı bir melez görüntüsüne sahip Ziynet Sali orijinal melez güzeli Jennifer Lopez’e benzemek için özellikle bir çaba sarf ediyor. Makyaj teknikleri, aksesuarlar ve doğal ten rengi ile kardeş görüntüsü oluşturan bu iki ünlü daha çok uzun süre benzetilecek gibi.

8. Tuğçe Kazaz ve Mena Suvari

Tuğçe Kazaz ve Mena Suvari

Her söylediği olay olan ünlü model Tuğçe Kazaz Mena Suvari’ye çok benzeyen ünlülerden. Özellikle ten renkleri yüz hatları ve gözleri çok benzeyen bu iki ünlü aynı makyaj tarzı ile birbirinden ayrılamayacak kadar çok benziyor.

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu