HaberlerListeler

Nokia 9 Pure View’un Beş Lensli İlginç Arka Tasarımı

Samsung ve Huawei’nin tanıttığı 4 kameralı akıllı telefon modellerinin ardından HMD Global bünyesinde bulunan Nokia akıllı telefonların arka kamera olayını bir adım daha ileri taşıyarak beş arka kameraya sahip ilk akıllı telefonu tanıtmaya hazırlanıyor.  Şimdiye kadar bir söylenti halinde olsada ortaya çıkan kılıf tasarımları Nokia 9 modelinin 5 arka kamerayla geleceğinin haberini veriyor.

Android hakkında genelde doğru haberler yapan AndroidPure isimli internet sitesi yayınladığı bir haberde HMD Global’in yeni tepe modeli beş arka kameralı telefonuna ait kılıf görsellerini ele geçirmeyi başarmış ve sitesinde yayınladı. Yayınlanan kılıf görsellerinde Nokia 9 Pure View olarak isimlendirlmesi beklenen telefonun arka panelindeki yer alan beşli kamera modülü net bir şekilde gösteriyor. Bununla birlikte daha önce internette yayılan sızıntılarında gerçekği yansıttığı doğrulanmış oldu.

Nokia 9 Pure View önümüzdeki ay tanıtılabilir

Nokia 9 Pure View önümüzdeki ay tanıtılabilirhttps://www.androidpure.com/nokia-9-case-penta-lens-camera/

Önümüzdeki aylarda tanıtılması beklenen akıllı telefonun arka kısmında yer alan beşli kamera yerleştirmesinin haricinde pek bir detay bulunmuyor. Çıkan söylentiler arasında arka kameralardan birisi geniş açılı lens, diğeri derinlik sensörü, bir taneside telefoto lens olacak. Boşta kalan 2 kameranın ise ne işe yaradığını tanıtılınca anlayacağız. Kameraların haricinde bir LED flaş ve amacı belirsiz bir boşluk yer alıyor. Snapdragon 855 yonga seti ve 8 GB RAM ile piyasaya çıkması bekleniyor.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu