İlginç BilgilerListeler

Müze Ziyaretinde Resmen İkiziyle Karşılaşan 20 Kişi

Klasik sanat düşkünleri müzeleri gezerler ve buradaki tablolara hayranlıkla bakarlar, bazıları ise bu işe gönül verir ve yüksek fiyatlar ödeyerek bu eski sanat eseri tabloları alırlar. Fakat bazı kişiler var ki onların durumları çok farklı. Bir müzeyi ziyaret ediyorsunuz ve oradaki tabloda yer alan resimdeki kişi sizin birebir aynınız. Adeta kendinizin çizdirdiği eski bir resim gibi duruyor.

Bu durumun denk gelme oranı yüzde kaç bilmiyorum ama denk gelenler ve hatta daha önceden denk geldiği için tablodaki giyinip bir daha oraya giderek tablo önünde fotoğraf çektiren kişiler bulunuyor. Aşağıdaki fotoğraflara baktığınızda eminim siz de bana hak vereceksiniz. Benzerlik olurda bu kadar mı benzer.

İşte müze ziyaretinde adeta ikizinin resmiyle karşılaşan 20 kişi ve fotoğrafları.

İlginiz Çekebilir
pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu