ListelerTasarımlar ve Sanat

Kendi Karakterlerine Sahip Sevimli Oyuncak Köpekler

Rusya’da piyasaya çıkan bu oyuncakları görenler çok detaylı bakmadıkça onları gerçek sanıyorlar. Yün, peluş ve kumaş kullanılarak tasarlanan oyuncak köpeklerin boyutları 15-20 cm büyüklüğünde ve evinizdeki gerçek bir evcil hayvan gibi gözüküyor.

Tasarımı yapılan bütün yavru köpek figürlerinin hepsinin karakteri bir birinden farklı ve kendine özel olduğundan aynı oyuncağı alanların bir başkasında da aynısını görmesi mümkün değil. Bu oyuncaklardan birine sahip olduğunuzda hem eşsiz bir oyuncak hemde aynı zamanda neredeyse gerçek bir dost edinmiş oluyorsunuz.

Aşağıdaki fotoğraflarda da göreceğiniz gibi ben ilk baktığımda ne kadar sevimli köpekler, kulakları kocaman duruyor ve ilginç bir tür gibi yorumlar yapmıştım fakat biraz inceleyince hepsinin oyuncak olduğunu anladım. Özellikle bakışları insanı içten etkiliyor diyebilirim.

İlgili Makaleler
pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu