HaberlerListelerTV Yayınları

Kadın Dizisi Son Bölümde Neler Oldu? Kadın Dizisi 48. Bölüm

Sarp Bahar’ın tek arama hakkında Arif’i aradığını öğrenince kıskançlıktan deliye döner. Bahar ise Sarp’a hala çok kızgın olduğu için ona çok kızar ve Arif’in kim olduğunu açıklamaz. Sarp Bahar’dan birşey öğrenemeyince çocuklardan laf almaya çalışır. Ancak çocuklarında Arif’i çok sevdiği gerçeğini öğrenince kıskançlığı dahada artar. 

Münir Suat’a çocukların kaçırılacağı haberini Şirin’in değil Pırıl’ın verdiğini söyler. Bunu duyan Suat Şirin’in gönlünü almak için onu yemeğe davet eder ve Şirin’e çok pahalı bir bileklik hediye eder, ancak Şirin’in hedefi büyüktür ve yüzük beklediğini ve şaşırdığını söyleyip hediyeyi beğenmemiş gibi yapar. 

Ceyda ise hala Yeliz’in ölümünün etkisini yaşamaktadır ve sürekli neden yaşıyoruz ki diye sorgulamaya başlar, bu durumdan korkan Hatice hemen Arif ve Enver Babaya bilgi verir, Ceyda iyi gibi görünür ancak iyi değildir, bütün hırsını ve sinirini Yeliz’in çalıştığı iş yerindeki patronundan çıkarır. Dükkana gider ve camı çerçeveyi aşağı indirir. Elbiseleri devirir ve bir kısmının üstüne çamaşır suyu döker. Polis ekiplerini çağıran dükkan sahibi şok içindedir. Arif gider ve Ceyda’yı kurtarır.

Pırıl ise Bahar’ın daha önce onu gördüğünü ve her şeyden haberdar olduğunu öğrenince, bu bilgiyi Sarp’a söylememesini ister Bahar’da kocanı istemiyorum diyerek zaten söylemeyeceğini söyler. Bu esnada Bahar’ın ve çocukların hala Yeliz’in ölümden haberi yoktur ancak hergün gerçeğe bir adım daha yaklaşırlar. 

Sarp’ın düşmanları ise hala onun peşindedir ancak Sarp ısrarla Münir’i yanına çağırır bunun güvenli olmadığını söylesede Münir Sarp’la görüşmeye gider ve sesini değiştirir çünkü Bahar’ın onu sesinden tanıyacağını düşünür. Çocuklarla bahçeye çıkan Bahar, çocukların ısrar etmesi üzerine arabaya binmelerine izin verir. arabadaki televizyonda Yeliz’in fotoğrafını gören çocuklar ne olduğunu anlayamadan başka bir araç gelip arkadan çocukların olduğu araca çarparak dururlar. Büyük panik yaşayan Bahar ve Sarp çocukları alarak eve doğru koşarlar. Bu esnada Münir’in sesini duyan Bahar Münir’in sesini tanır ve hemen çocuklarının kaçırıldığı aklına gelir.

Kadın Dizisi 49. Fragmanında ise Münir’in ve Pırıl’ın boğazına yapışan Bahar’ı ve çocukları nelerin beklediğini merakla bekliyoruz.

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu