Listeler

Erkeklerde Kıskançlık Sebepleri Nelerdir?

İlişkiye başladık iyi güzelde, başlamasaydık daha mı iyiydi?

Hepimiz farklı adres, ilçelerde, şehirlerde, hatta ülkelerde büyüdük. Hayatımıza biri aldık ve aldığımız kişi sağlıklı güvenli bir ilişki yaşamak yerine sizi bir fanus içine almaya çalışıyor. Cümle sıkıcı ve anlamsız geliyor farkındayım ama malesef bir yerden sonra kıskanç erkek psikolojisi öyle bir duruma geliyor ki sizde bu döngüde kendinizi buluyorsunuz. Gerçi yakın zaman içinde bayanların önemli bir kısmında erkekler için bakış açısında önemli değişiklikler oldu. Maddi özgürlüğe ulaşan bayanlarımız erkeğin aşırı kıskanç ve kaba tavırlarına tahammül etmiyor. Erkeklerin tedavi düzeyinde aşırı kıskançlığının sebepleri belki sizlere de bu anlamda yol gösterebilir.

İlgili Makaleler

Kendine ve size güveni yoktur

Kendine ve size güveni yoktur

Oraya bakma, şuraya bakma, giyme bunu, onunla konuşma gibi kelimelerle sizi olmadığınız biri, kendinide temelinde güven yoksunu olarak gösterir.

Yaşı Büyüktür

Maddi durumu belirli seviyede ise parası için beraber olduğunuzu, durumu iyi değilse genç sevgili bulma ihtimali korkusuna kapılır.

İktidarsız (Yetersiz)

Kendi cinsel sorunun açısını partnerinden çıkarır ve onun başka erkeklerle olabileceğini düşünerek tahammül edilemez kıskançlığa doğru gider.

Aşırı kıskançlığın şekil bulmuş halleri:

Telefon kurcalama isteği

Sürekli yer ve konum sorma isteği

Sosyal medya hesaplarını didik didik etmek

Arkadaşlarınızla buluşmanızda sürekli araması hatta abartarak görüntülü araması

Konuşma detaylarınıza ulaşmak, mesajlarınızı gizli yönlendirmek, fake hesapdan sizi denemek ve casus yazılım kurma çabaları

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu