HaberlerListeler

Çakma Samsung Galaxy S8 : Leagoo KIICAA S8

1. Çakma Galaxy S8 Fiyatı ve Özellikleri

Artık hemen her sektörde görmeye alışkın olduğumuz sahte ürünlere bir süredir akıllı telefon pazarında da denk geliyorduk. Çin’de üretim yapan bir kaç firma bilindik markaların ki özellikle bir süredir iPhone klonu modelleri piyasaya sürerek onların 3 te 1’i fiyatına satış yapmaya çalışıyorlardı. Son dönemin amiral gemisi modellerinden Samsung Galaxy S8 ise özellikle ekran boyutu nedeniyle herkesin beğenisi kazanmış ve yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başarmıştı. Bunu fırsat bile Çinli firmalardan Leagoo hemen kendi modeli olan Leagoo KIICAA S8‘i piyasaya sürdü. 

Twitter üzerinden yapılan açıklamada yeni telefonun aynı Galaxy S8 gibi çerçevesiz ekranı gibi diğer bazı görsel özellikleriyle de S8 ile ortak yanları bulunuyor. 2 Akıllı telefon arasındaki en belirgin fark ise hiç şüphesiz fiyatı olacaktır. Hatta yarı fiyatının bile çok altında bu modele ulaşmak mümkün olacaktır.

Leagoo KIICAA S8 özellikleri ise 5.72 inç ekrana ve 1440×720 çözünürlüğe sahip kavisli ekran ve 18:9 görüntü oranına sahip olacak. Bunun yanında 4GB/6GB RAM ve 64GB/128GB depolama seçenekleri bunan telefonun işlemcisinde ise MediaTek MT6763 yonga seti kullanılacak. Hatta bu yonga seti kullanan ilk model.

Kamera çözünürlüğü hakkında pek bir bilgi yok ama Samsung Galaxy S8’de olmayan arkada çift kamera bu Leagoo KIICAA S8’da yer alıyor ve parmak izi okuyucuyu hemen kameranın altına yerleştirerek Samsung S8’de beğenilmeyen özellikleri kendince düzenlemiş ve ne yalan söyleyelim telefonun arka kısmı Samsung’dan çok daha kullanışlı duruyor ve iyi bir görüntüye sahip.

 Leagoo KIICAA S8’in fiyatının ise  300 doların altında piyasaya sunulacağını belirtiyorlar.


İlginiz Çekebilir
pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu