Bir Birinden İğrenç 10 Bilgi

Burada öğreneceğiniz bazı bilgiler sizi öğrendiğinize pişman edebilir hatta hayatın bazı kesimlerine bakış açınızı değiştirebilir.

Şimdiye kadar bildiğiniz bazı doğruları hemen unutun ve onların yerine öğrendiğinize pişman olacağınız yeni bilgilere yer açın. Burada öğreneceğiniz bazı bilgiler sizi öğrendiğinize pişman edebilir hatta hayatın bazı kesimlerine bakış açınızı değiştirebilir ve midenizin bulanmasına bile sebep olabilir. Eğer yukarıdakiler den bir tanesi bile başınıza geldiyse yazımız amacına ulaşmıştır. 🙂

1. Çok sevimli gördüğümüz kelebekler kan içerler.

2. Metro istasyonunda beklerken soluduğunuz havanın %15 i insan derisidir.

3. Şimdiye kadar bildiğimiz Hipoterminin insan üzerindeki etkilerini Nazilerin insanlar üzerinde yaptıkları deneylerde öğrendik.

4. Buz makineleri görünen aksine çok pistir. Hatta içerisinde bulunan balçık koruması parçasını temizlenmeden önce görseniz bir daha buz kullanmazsınız.

5. Erkek bir aslan sürünün lideri olduğunda geri kalan bütün yavruları öldürür.

6. Eskimolar nezle olan çocuklarının burnundaki sümüğü emerek çıkartırlar.

7. Amerikan Sağlık Dairesi (FDA) Standartlarına göre 200 gr kuru üzümde 10 böcek ve 35 meyve sineği yumurtası bulunmasına izin veriyor.

8. FDA standartlarına göre 450 gram fıstık ezmesinde 150 böcek parçası ve maksimum 5 sıçan kılı olmasına izin vermektedir.

9. Yavru koalalar genelde annelerinin dışkılarıyla beslenirler.

10. Servise gönderilen bir çok telefonda insan dışkısına rastlanmıştır.

Exit mobile version