EDİTÖR BAŞVURU
ListelerÜnlülerYaşam - insan

Aramızdan Ayrılışının 20. Yılında Kemal SUNAL’ı Rahmetle Anıyoruz

Türk sinema ve televizyon tarihinin en çok sevilen karakterlerinden Kemal Sunal'ın aramızdan ayrılışının 20. yılında onu rahmetle anıyoruz. Sosyal medyada hakkında yapılan paylaşımları bir araya getirdik.

Türk sinema ve televizyon tarihinin en çok sevilen karakterlerinden Kemal Sunal’ın aramızdan ayrılışının 20. yılında onu rahmetle anıyoruz.

Kemal SUNAL demek aslında en kötü gününüzde, en hüzünlü anınızda veya en mutsuz zamanınızda bile resmini bile gördüğünüzde yüzünüzde istemeden de olsa bir tebessüm oluşması demek. Belki klasik olacak ama gerçekten aramızdan çok zamansız ayrıldığını söylemek isterim, belkide onun için de hayırlısı böyle oldu aslında. Zira ölümünden yıllar sonra bile çok eskiden bize gösterdikleri için, oynadığı roller için kendisi hakkında bir çok şey söylenmiştir.

Bu içeriğimiz de Kemal SUNAL’ın 20. ölüm yıl dönümü sebebiyle sosyal medyada paylaşılan en güzel ve özel paylaşımları bir araya getirdik.

 

 

İlginiz Çekebilir

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum.

3 Yorum

  1. Kemal Sunal gerçekten büyük bir usta ve büyük bir oyuncudur. Eserleri hâlen eskimedi defalarca izlemiş olsakta bıkmadık, bıkmıyoruz. Kendisini rahmetle anıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu