Afrin Şehidinin Eşinin Çektirdiği Ağlatan Düğün Fotoğrafları
Afrin'e yapılan Zeytin Dalı Harekatı sırasında şehit olan Fatih Mehmethan'ın eşi Gamze Mehmethan, kocasıyla daha önce çektirdiği düğün fotoğraflarının aynısını bu sefer tek başına çektirdi.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye'nin Afrin bölgesine yaptığı Zeytin Dalı Harekatı sırasında şehit olan Piyade Astsubay Üstçavuş Fatih Mehmethan'ın eşi Gamze Mehmethan, daha önce düğünden önce çektirdiği ve hayatının en güzel zamanları olan düğün fotoğraflarının aynılarını bu sefer çok sevdiği kocası olmadan çektirdi. 

Çektirdiği fotoğraflarda bir öncesi ve bir yıl sonrası olduğunu belirtken şehit eşi, çektirdiği fotoğrafları sosyal medyada paylaştı ve fotoğraflar milyonlara ulaştı. Gören gözlerini dolduran fotoğrafları aşağıda görebilirsiniz.

''Çekim yaptığımız bu evi tamamen kapatmışlardı. Duvarından atlayıp girdim içeri. Anılarımızı yaşamaya hiç bir şey engel değil. Bir yıl öncesi/ bir yıl sonrası.''

Şehit eşi kocasının cenazesinde henüz 4 aylık evli olan Gamze Mehmethan üniforma giyerek şehit olan kocasını karşılaşmıştı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları