Hayvanlar AlemiListeler

7 Köpeğin Saç Kesimden Önce ve Sonraki Görüntüleri

Bir hayvan fotoğrafçısı olan Grace Chon, yegane dostumuz olan köpeklerin saçlarının kesilmeden önceki ve sonraki hallerinin fotoğraflarını çekiyor.

Fotoğarflarda yer alan bütün köpeklere Japon tımar tarzında bakım yapılmış. Japon köpek bakım tekniği geleneksek olarak yapılan, bütün cinsler için uygulanan standart bakım kurallarına pek uymuyor. Aslında, bu bakımın asıl misyonu köpeklerin bireysel kişiliklerini ortaya çıkarmak ve onları mümkün olduğunca sevimli görünmelerini sağlamak! Detaylara dikkat edilen ve bir yavru köpeğin en iyi özelliklerinin dikkatli bir şekilde ele alınmasına dikkat çeken Japon köpek berberleri ve bakım salonları, tek tip görünümleri unutup bunun yerine yaratıcılıklarını katarak mükemmel dönüşümler elde ediyor.

Buradaki fotoğraflarda yer alan tüm köpekler Los Angeles, Kaliforniya’daki inanılmaz yetenekli bakımcılar tarafından bakıldı. Buradaki hayvan kuaförlerinin çoğu, bu kesim tarzında uzmanlaşmıştır ve Japon ustaları tarafından uzun süre eğitilmiştir.
pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu