Hayvanlar AlemiListeler

18 Farklı Köpek Irkından Yaratılan Korkusuz Savaş Köpekleri

Köpekler tarihte her zaman kendilerine bir yer bulmayı başarmışlardır. İnsanların her zaman yanında olmayı başaran bu canlılar bazen en iyi dostumuz, bazen bir engellinin en iyi yardımcısı, emniyetin ve askeriyenin en değerli elamanı olarak karşımıza çıkarlar. 

Şuan sinemalarda yer alan Alpha Kurt filminde de köpeklerin bundan 20 bin yıl önceden günümüze nasıl evcilleştirildiğini anlıyor.  Köpeklerin yeri geldiğinde sahipleri için nasıl bir savaşçı olabildiğini de dışarıda veya televizyonlarda kesin görmüşsünüzdür. 

Köpeklerin bu kahramanlıkları ve savaşçı yönlerinin yetirince öne çıkarılmadığını düşünen ve bu konuda bir şeyler yapmayı planlayan sanatçı, seçtiği 18 farklı köpek ırkının en savaşçı hallerini kendine göre yorumlayarak çiziyor ve aşağıda göreceğiniz harika çizimler ortaya çıkıyor.

Bakalım siz en çok hangisini beğeneceksiniz.pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu