ListelerTasarımlar ve Sanat

THY’nin Çok Beğenilen Yeni Üniformaları

İtalyan tasarımcı Ettore Bilotto tarafından hazırlanan yeni kabin üniformaları ilk kez 29 Ekim 2019 tarihinde açılışı yapılacak İstanbul Yeni Havalimanı‘nda kullanılmaya başlanacak.

THY’nin yeni üniformalarında bayram kırmızı ve antrasit gri renklerinde tasarlanan kıyafetler, eldiven, şapka, çanta ve diğer aksesuarlar kullanılıyor.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı yeni üniformalarla ilgili yaptığı açıklamada “Türk Hava Yolları olarak, zarif tasarımlar ile kullanımdaki pratik detayları ustaca birleştiren önemli ve başarılı isimlerle iş birliği yapmak bize büyük heyecan veriyor. Türk tasarım ve kültürünün geleneksel öğelerini muhafaza eden yeni üniformalarımız, markamız gibi kusursuz ve profesyonel bir duruşa sahip. Hep vadettiğimiz gibi, yeni evimiz İstanbul Yeni Havalimanı’nın açılışı ile birlikte bizimle seyahati deneyimleyen tüm misafirlerimize geleneksel yapıtaşlarımızı en modern hali ile sunuyor olacağız” diye belirtti.

Yeni üniformaların tanıtım fotoğrafları ünyaca ünlü İngiliz fotoğraf sanatçısı Miles Aldridge tarafından İstanbul’un çeşitli yerlerinde çekildi.


THY’nin eski üniformalarından örnekler.

THY'nin eski üniformalarından örnekler.
pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu