Oyun Dünyası

Oyun Videoları İzleyebileceğiniz Youtube Kanalları

Oyun videoları izlemek istiyorsanız sizi işini düzgün yapan ve kaliteli yayınlar paylaşan 7 youtube kanalı ile tanıştırmak istiyoruz.

Çoğu erkek oyun oynamayı sever. Peki ya izlemeyi? Youtube’da son zamanlarda oldukça popüler olan Youtube oyun kanalı uygulaması almış başını gidiyor. Siz de bu kervana katılmak istemez misiniz? Profesyonel anlamda yayın yapanların yanı sıra amatör oyuncularında videolarının bulunduğu Youtube’da oldukça seçenek mevcut. İzleyebileceğiniz yüzlerce kanal arasından seçtiklerimize göz atmak isterseniz;

oyuncu Youtube Kanalları

Multiplayer

Hali hazırda CNN Türk televizyon kanalında aynı isimle yayın yapan Multiplayer 2013 yılından beri Youtube kanalında oyun incelemelerine dair videolar paylaşmasının yanı sıra online video da çekebiliyor. Fifa Çilingir Turnuvası adı altında yapmış oldukları video çekimleri yüksek izlenme oranlarına sahip.

https://www.youtube.com/user/MultiplayerApps

Oyungezer

2007 yılında aynı adı taşıyan dergisiyle beraber yayın hayatına geçen Oyungezer. Sonraları bir Youtube kanalı açarak oyuna dair her türlü videoyu çekmeye ve takipçileri ile paylaşmaya başladılar. Profesyonel anlamda yaptıkları bu iş çoğu kişi tarafından ilgi ile takip edilmekte.

https://www.youtube.com/user/oyungezer

TuruncuLevye

2013 yılında yayın hayatına başlayan oyun portali TuruncuLevye yayın hayatını İzmir’de sürdürmektedir. Oyun incelemeleri, oyun haberler ve oynanış videolarıyla Youtube kanallarının takip edilesi oyun kanallarındandır. Genç editör tayfası ile izlenmeye değer videolara sahiptir.

https://www.youtube.com/channel/UC5OCjqP-BEFg3-dT9-GZZUA

Teknoseyir

2011 yılında ortaya çıkan Teknoseyir daha çok teknoloji ürünlerinin incelemelerini yapsa da oyun videoları da paylaşılmakta. Eski Nintendo oyunlarının incelemesinden günümüz oyunlarının oynanışlarına kadar Youtube kanalında pek çok videosu bulunan Teknoseyir’i takip etmeyi unutmayın.

https://www.youtube.com/user/teknoseyir

Oyun Delisi

Youtube’da kaliteli bir kanala sahip olan Oyundelisi, TuruncuLevye editörlerinden olan Tamer Yeşildağ‘ın kanalı. Henüz yeni olmasına rağmen yeterli takipçi sayısına ulaşan Oyun Delisi birbirinden güzel oyunları incelemeye ve oynanış videolarını paylaşmaya devam ediyor.

https://www.youtube.com/user/oyundelisi

Burakoyunda

Burak Şahin yönetimindeki kanal Türkiye’nin en çok takipçi ve abone sayısına sahip olan kanallarından biri. Aynı zamanda en çok izlenme oranları ile de adından siz ettiriyor. Eğlenceli oyun videoları ile takip edebileceğiniz BurakOyunda Youtube kanalı pişman olmayacağınız türden.

https://www.youtube.com/user/MultiRawen

Videoyun

Türkiye’nin en çok takip edilen kanallarından biri olan videoyun oyun incelemeleri ve oynanış videoları ile takip edilesi bir kanal.

https://www.youtube.com/user/videoyunrespawn

pomeranian boo fiyatları

Serkan Kara

27 Yaşındayım ve Ankara'da yaşıyorum. ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldum, genelde takip ettiğim konularda ki fikirlerimi burada yazılarımla sizlere aktarmaya çalışıyorum. Bana ulaşmak isterseniz mail adresim: Skara@lafmacun.net

Bir Yorum

  1. Aslında bir ikisinin takipçisiydim fakat diğerlerine göz gezdirdiğim zaman da gayet başarılı buldum ve beğendim. Bu site içerisinde genellikle hep yazı şekilleri ve tavsiyeleri hoşuma gidiyor ve direkt ilgi uyandırıp bakmamı sağlıyor, teşekkürler hocam yazı için ramazan vakti can sıkıntısından tam böyle bir şeye bakıyordum

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu