Tasarımlar ve Sanat

Her Detayı Düşünülmüş Harika Yeni Doğmuş Bebek Heykelleri

Göreceğiniz avuç içine sığacak kadar küçük, hemen her detayı düşünülmüş ve genelde bebeklerin o tatlı uykusunu gösteren bebek bibloları.

Kanadalı sanatçı Camille Allen yeni doğmuş bebeklerin büyülü dünyasını ve masumiyetini göz önüne sermek için minicik bebek heykelleri yapmaya başlamış. Yaptığı heykellerde bebeklerin bütün detaylarını yapmayı da ihmal etmemiş.

Yaptığı bebek heykellerin avuç içine sığacak kadar küçük olması ve genelde bebeklerin o tatlı uykusunu göstermeyi başarmış. Heykel yapmayı büyük annesinden öğrenen sanatçı ilk yıllarında yeteri kadar kile sahip olmadığı için daha küçük boyutlarda heykeller yapmış daha sonrada bunların büyüklere oranla daha güzel olduğunu düşünerek heykellerini büyütmemiş.

Şimdilerde hayranları tarafından sürekli takip edilen sanatçının eserlerinden bir kaçını aşağıda görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

bebek biblo bebek biblo bebek biblo bebek biblo bebek biblo bebek biblo bebek biblo bebek biblo bebek biblo bebek biblo bebek biblo bebek biblo

pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu