Gezginler ve seyahat etmeyi sevenlerin yaptırmak isteyeceği bir birinden güzel, detaylı ve bir o kadarda ilgi çekici dövme motifleri.

Sürekli yolculuk edenler seyahatleri sırasında hatıra olsun diye pasaport pulu, yerel paralar, dolap süsleri ve tabi ki fotoğraflar topluyorlar. Kimileri ise bununla yetinmeyip seyahatlerini ömür boyu hatırlamak için ve sürekli olarak yanında olacak bir hatıra olsun diye dövme yaptırmayı tercih ediyorlar. 

Değişik dövme motifleri arayanlar, bu kadar yer gezdim ama hiç bir şey aklım da kalmadı diyenler için hazırlanmış olan kontrendik bir kalp atışından, ruhunuza sonsuza kadar değinen bir yerin kesin koordinatlarına kadar bir çok farklı dövme desenini sizin için bir araya getirdik. Dövme yaptırmak biraz acı verse de güzel anılara sahip olmanızı sağlıyor ama dövme yaparken en çok dikkat etmeniz gereken ise kesinlikle sonradan pişman olacağınız bir dövmeyi yaptırmayın. Bir hevesle veya heyecanla yaptırıp daha sonra pişman olduğunuzda onu sildirmesi veya değiştirtmesi daha fazla para ve acıya sebep olacaktır.

Bu içerikle alakalı diğer başlıklar:

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları