Komedi - EğlenceListeler

Zlatan İbrahimovic’in unutamadığımız çıkışları

İbrahimovic denildiğinde iki kere düşünmek gerek. Nitekim ava giderken avlanabilir siniz. Tam köşeye sıkıştırdım dediğiniz anda müthiş bir manevra yapıp sizi gafil avlayabilir. Bunu ispatlamak gerekirse  hemen muhabirin İbra’ya eş cinsel olup olmadığını sorduğu ana dönebiliriz. Peki İbra ne dedi: Evime gel de sana olup olmadığımı göstereyim. Hatta kız kardeşini de getirebilirsin!

Bu muhabir işini yapmaya çalışıyor ve doğru olup olmadığını soruyor. Peki ya İbra’ya işini öğretmeye çalışan muhabire ne demeli! Cavani’ye neden daha çok pas vermediği sorusuna ise “Futbolu benden daha iyi mi biliyorsun!” şeklinde çıkışan İbrahimovic’e hak vermemek elde değil.

Zlatan’ın hazır cevap olmasının yanında tavan yapmış egosunu da unutmamak gerek. Öyle ki Matuidi’nin attığı golden sonra Twitter üzerinden “Dün Muhteşem golünü gördüm. İdmanlarda Zlatan’ı izliyor olmalısın.” demesi bu özelliğinin en masum yansıması diyebiliriz. Zira maç sonucunu yalnızca Tanrının bilebileceğini söyleyen muhabire bile “Şu anda kendisine bakıyorsun” diyebiliyor.

Yalnız şunu iyice belirtmekte fayda var; her ne kadar egosu tavan yapmış olsa da yeteneğinin ve potansiyelinin her zaman farkında oldu İbra. 19 Yaşındayken kendisine deneme teklif eden Arsene Wenger’i reddeden Zlatan yine efsane bir cevap vermişti: Zlatan asla deneme yapmaz!

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu