ListelerYaşam - insan

Zayıf Gösteren Saç Modelleri

Saç bir insanın yüz şeklini değiştiren en önemli konulardan bir tanesidir. Hatta saçların vücudunuza öyle etkisi vardır ki sizi olduğunuzdan zayıf ya da şişman olarak gösterebilecek etkiye sahiptir. Bu yüzden de öncelikli olarak vücudunuzu tanımanız ve saç modelinizi ona göre uyarlamanız gerekiyor. Yapacağınız küçük bir dokunuş ile birlikte kendinizi başka bir hale de dönüştürebilirsiniz.  Bu makalemizde yüz şeklinize göre sizi zayıf gösterecek olan saç modelleri konusunda önerilerde bulunmak istedik aşağıda bunların ipuçlarını bulabilirsiniz.

Hangi Yüz Tipi

Öncelikli yapmanız gereken şey hangi yüz tipine sahip olduğunuzu öğrenmeniz bu yüzden de herkesin yüz tipi farklı olacağından her yüz tipine göre örnek vermek istedik.

2020 Kısa Abiye Elbise Modelleri başlıklı makalemizde bu yılın en moda renkleri ve de dokunuşları ele alınmıştır.

Saç Uzmanlarından İpuçları

zayıf gösteren saç modelleri

Önerilerimiz yalnız bizim tecrübelerimize dayanarak paylaştıklarımız değil aynı zamanda uzman kuaförlerin önerileridir. Bu nedenle de dikkatlice okumanızı tavsiye ediyoruz.

Kahkülün Önemi

Kahkülün Önemi

Yüzünüzü ince göstermek istiyorsanız kakülün önemi büyüktür. Uzmanlar alnınız ne kadar düz bir hat üzerinde ilerliyorsa bu sizin yüz tipinizin de ince görünmesine etki edeceğini söylüyorlar. Ya da yuvarlak bir yüze sahip olmak istiyorsanız kaküllü modeller sizin içinde uygun olabilir. Kısacası kakülün ince ve de yuvarlak gösterme gibi bir etkisi var.

Doğru Saç Rengi Seçimi

Doğru Saç Rengi Seçimi

Yüzünüzü olduğundan daha ince göstermek istiyorsanız buradaki sır kullanacağınız renklerdedir. Saçınıza zıt olan renkler insanları yanıltmak içindir. Bu nedenle de zıt renkler yüzünüze gölge katacak ve de yüz şeklinizin daha zayıf gibi görünmesine neden olur. Mesela yuvarlak bir yüzünüz vara o zaman bal sarısı bir renk sizde iyi durmayacaktır. Biraz kahve tonlarını kullandığınız da saçlarınızın daha da derinleştiğini görebilirsiniz.

Saç Bakımı ve Aksesuarlar

Saç Bakımı ve Aksesuarlar

Yüzünüzü ince göstermede saç bakımı ve de aksesuarlarda önemlidir.

Doğal Dalgalar

Doğal Dalgalar

Dalgalı saçlar yüz tipiniz nasıl olursa olsun her zaman sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterecektir. Saçlarınız düzleştikçe daha kilolu görüneceğinizi de fark edersiniz. Saçınız düz ise büyük dalgalar yaparak ince bir yüze sahip olabilirsiniz.

zayıf gösteren saç modelleri

zayıf gösteren saç modelleri

zayıf gösteren saç modelleri

pomeranian boo fiyatları

Sevda Öztürk

1990 Antalya doğumluyum, magazin, sinema haberlerini yakından takip eder, onlar hakkında güncel haberler ve içerikler yayınlıyorum. Sozturk@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu