Ekonomi ve FinansHaberler

Yükselişteki Bitcoin birden 3.900 doların altına indi

Geçen haftalarda kripto para pazarında yer alan bütün paraların hepsi yükselişlerini sürdürüyorlardı fakat bu yükselişin ardından ani bir düşüş yaşandı. Bu düşüşte büyük kayıplar görüldü. İlginç olanı ise bu düşüşün sadece yarım saat içinde gerçekleşmesi oldu.

Coin360 platformundan alınan verilere göre, Bitcoin değeri 4.100 dolar seviyesine kadar çıkmıştı ama daha sonra burada tutunamayarak 3.900 doların altına düştü.

Bir haftalık raporlar incelendiğinde ise Bitcoin fiyatı, hafta başına göre %5 değer artışı olduğu görülüyor. Haftaya 3.632 dolardan başlamıştı.


Şuanda Ethereum, 14,5 milyar doların biraz üzerinde ki piyasaya değeriyle en büyük altcoin konumundayken, ikinci sırayı ise yaklaşık 12,4 milyar dolarlık bir piyasa değeriyle Ripple alıyor.

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu