Hayvanlar AlemiListeler

Yorkshire Terrier Sahiplenmek İçin Müthiş 6 Neden

Sizlerde Yorkshire Terrier sahiplenmek, almak ve beslemek istiyorsanız; sizlere birkaç maddede neden tercih etmeniz gerektiğini anlatacağız.

Yorkshire Terrier cinsi köpekler sevimli suratları ve küçük bedenleri ile oldukça çok dikkat çeken ve sevilen, popüler bir köpek cinsidir. Küçük bedenlerinin altında ise kocaman bir dünya yatmaktadır. Sahibine olan saygı, sevgi ve bağımlılığı onun kocaman bir kalbe sahip olduğunu gösterir. Sizlerde bu minik dostumuzu sahiplenmek, almak ve beslemek istiyorsanız; sizlere birkaç maddede neden tercih etmeniz gerektiğini anlatacağız.

Keyifli okumalar demeden önce; siz köpek ve evcil hayvan seven dostlarımız için Patibul.com olarak hizmet etmeyi çok seviyoruz ve gurur duyuyoruz. Sizlere teslim ettiğimiz bütün hayvanlarımızın bakımları ve gerekli bütün aşılarının yapıldığını belirtmek isteriz. Sizlerde bir evcil hayvan edinmek istiyorsanız ve karar veremiyorsunuz; bizlere ulaşarak en doğru evcil hayvanın sizlere ulaştıracağımızı temin ederiz. Keyifli okumalar dileriz…

Yorkshire Terrier Hakkında

Dünyada En Çok Tercih Edilen ve Popüler Bir Köpek Cinsidir

Mini minnacık bir bedene sahip olan bu köpek dostlarımız kocaman bir kalbe sahip olduğunuz sizler için yukarıda belirttik. Koruma içgüdüsü en yüksek olan köpeklerden biridir. Adeta sahibine aşık olan bu köpek cinsleri; sahibine tamamen içten bağlıdır. Bu yüzden oldukça sık sık tercih edlir ve çok beğenilir. Oldukça popüler olan Yorkshire Terrier köpek cinsi oldukça sevimli ve cana yakın köpeklerdir.

Aman Dikkat Çok Tatlı

Görüntüsü ile insanlarda ısırma eğilimi yaratır. Fakat ısırmanızı kesinlikle önermiyoruz. Birçok kişi bu köpek cinsleri ile karşılaşınca “Seni Yerim!” kelimesini çokça kullanmaktadır. Yemeyin ama yanında yatın bizce. İnsanlara gözü kapalı bir şekilde güvenen bir ırktır. Size kolay kolay küsmeyecektir. Sizlerde bir köpek almak istiyorsanız Yorkshire Terrier’i tercih edebilirsiniz.

Yorkshire Terrier sahiplendirme

Yorkshire Terrier Görünüşü Küçük Ama Cesareti Büyük

Küçük boyutları sizleri korkak olduğunu düşündürmesin. Bir Pitbulla bile kafa tutabilecek kadar cesareti vardır. Tabi ki bu süre birkaç saniye sürebilir. Sahibini hayatının merkezine koyan bu köpek cinsi; olası bi tehlike sezdiğinde sahibini korumak adına boyuna bakmadan haraketler yapabilir. Tamamen sizi korumak adına saldırganlaşabilir. Fakat bu yaralama maksatı taşımaz. Daha çok karşıdaki kişiyi ya da canlı nesneyi havlayarak korkutmayı amaçlar.

Biraz Yaramaz Olabilir Ama Sırf Dikkat Çekmek İçin

Boyundan büyük işlere genelde sahibini korumak amacıyla karışır. Bu sebepten dolayı dışarda mümkün mertebe tasma ile dolaştırılmalıdır. Bu cesareti ise ailesine olan bağlılığından almaktadır. Sizlere size kalbi kadar bağlı bir köpek edinmek istiyorsanız Yorkshire Terrier cinsi köpekleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

İlgiye Aşık Bir Köpektir

Yorkshire Terrier İlgiye Aşık Bir Köpektir

Bir köpeğiniz olmasını ve onunla sürekli vakit geçirmeyi istiyorsanız sizler için en uygun köpek cinsidir. İnsanlardan aldığı bütün ilgiye aşıktır. Ailesi gördüğü herkesten sevgi ister. Sürekli ilgi isteyen Yorkshire Terrier cinsi köpekler; aldığı ilginin karşılığını fazlasıyla vermektedir.

Çok Sevecen Çok Akıllı

Oldukça zeki olan bu köpek cinsi fazlasıyla sevecen tavırlar sergileyerek sahibini mutlu etmesini bilir. Sizlerde bu cesaret dolu bir köpek almak ve onunla hayatınızı farklı boyutlara getirmek istiyorsanız gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu