Haberler

Yolda Yürürken Başımıza Gelebilecek 5 Can Sıkıcı Durum

Hiçbirisi ile karşılaşmamanızı temenni ederiz. Ama pekte olası değil galiba..

Hepimiz çoğunlukla her gün mutlaka bir yerlerden bir yerlere yürüyerek gidiyoruz. İşe giderken, okula giderken veya alışveriş için dolaşırken karşı karşı kalmamız ihtimali olan bazı durumlar vardır.

Sakin bir şekilde kendi halimizde yürürken hiç beklenmedik bir takım can sıkıcı olaylar muhtemelen her birimizin başına gelmiştir. Bakalım bunlar neler olabilir.

İlgili Makaleler

1. Su Sıçraması

Su Sıçraması
Yağmurlu bir günde yola düşmüşsünüz ve belkide bir iş görüşmesine veya sevgilinizle buluşmaya gidiyorsunuz. Tam yol kenarından yürürken kendini bilmez bir şoför su birikintisi üzerinden hızla geçiyor ve sizi sudan çıkmış balığa çeviriyor. Ne yapılabilir ki eve dönüp kıyafetinizi değişmekten başka..

2. Otobüsü Kaçırmak

Otobüsü Kaçırmak
Özel aracınız yok ve bir randevunuz var. Otobüsle gideceksiniz ama son anda bineceğiniz otobüs gözlerinizin önünden geçer gider. O an sanki tüm hayatınızın elleriniz arasından kayıp gittiğini hissedersiniz.

3. Kaldırım Taşına Takılmak

Kaldırım Taşına Takılmak
Hafif sendeleyerek durumu toparlayabilirseniz ne güzel. Ama ya dengenizi kaybedip düşerseniz. Bu yüzden hayatını kaybedenler bile mevcut. Siz siz olun nereye bastığınıza dikkat edin.

4. Lütfen Yerlere Tükürmeyin

Lütfen Yerlere Tükürmeyin
Sırf bu yüzden insanın önüne bakarak yürümesine bile engel oluyorsunuz. Yıl olmuş kaç halen lama misali sokaklara tükürenler var. Yapmayın lütfen, kimse sizin tükürüğünüzü görmek zorunda değil. Ayrıca hastalık saçıyorsunuz..!

5. Omuz Omuza Çarpışmak

Omuz Omuza Çarpışmak
Kalabalık bir caddede yürüyorsunuz karşınızdan gelen iri yarı bir vatandaş omuzunuzu kırarcasına size çarpıyor. Kimisi özür dileme bile gereği duymuyor üstelik. Ne diyelim siz sakin olun ve yolunuza devam edin.

pomeranian boo fiyatları

Serkan Kara

27 Yaşındayım ve Ankara'da yaşıyorum. ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldum, genelde takip ettiğim konularda ki fikirlerimi burada yazılarımla sizlere aktarmaya çalışıyorum. Bana ulaşmak isterseniz mail adresim: Skara@lafmacun.net

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu