Haberlerİlginç Haberler

Yolcu Otobüsün Kapılarını Kapatan Şoför Yolcuları 40 Dk Rehin Aldı

Ankara’da EGO Otobüsü Şoförü, Kapıları Kilitleyerek Yolcuları 40 Dakika Esir Aldı

Ankara’da otobüse binen 2  yolcu ile tartışan EGO otobüsünün şoförü, otobüsün bütün kapılarını kilitleyerek yolcuların hepsini yaklaşık 40 dk esir tuttu.

Mamak  Ege Mahallesine giden 340 hat numaralı EGO otobüsündeki iki yolcunun otobüsün otomatik kapısının arkasında sıkışmasının ardından şoförle tartışması başladı. Şoföründe yolcular karşılık vermesiyle gerginlik iyice tırmandı.  Tartışmanın giderek şiddetlenmesinin ardından şoför otubüsün kapılarını içerisindeki 40 yolcunun üzerine kilitledi ve kimsenin inmesine izin vermedi. Bu anların tamamı bazı yolcular tarafından cep telefonlarıyla kaydedildi.

Bir süre sonra şoförün trafikte cep telefonuyla konuşarak ilerlediği görülüyor. Olayın ardından vatandaşlardan bazıları durumdan şikayetçi olurken, görüntüleri inceleyen EGO yöneticileri şoför hakkına soruşturma başlattı.

İlgili Makaleler

Kaynak: Haberler.com

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu