Tasarımlar ve SanatYaşam - insan

Yıldız Savaşları Temalı Düğünden 35 Harika Fotoğraf

Disney’in üniversite programında staj yaparken tanışan gençler, ikisininde birer Yıldız Savaşları hayranı olduğunu öğrendi ve ardından arkadaşlıkları evliliğe kadar ilerledi. Düğün teması olarak alışıldıkların dışına çıkan çift Yıldız Savaşları filmlerinde yer alan bir çok detaya düğününde de yer verdi.

Düğün fotoğraflarında göreceğiniz gibi nedimeler, sağdıçlar yıldız savaşları karakteri kostümü giyerken, damadın kol düğmelerinden, evlilik yüzüklerine kadar her şeyde tema kullanılmış. Daha fazla uzatmaya gerek kalmadan sizi düğünde çekilmiş harika fotoğraflarla baş başa bırakıyorum. Bu düğün temasını ülkemizde yapabilir misiniz bilmiyorum ama denediğinizde nasıl tepkiler çekebileceğiniz az çok tahmin ediyorum. Ülkemizde de istediğiniz şekilde düğün organizasyonu hazırlayabilecek bir çok organizatör bulunmaktadır.

pomeranian boo fiyatları

Serkan Kara

27 Yaşındayım ve Ankara'da yaşıyorum. ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldum, genelde takip ettiğim konularda ki fikirlerimi burada yazılarımla sizlere aktarmaya çalışıyorum. Bana ulaşmak isterseniz mail adresim: Skara@lafmacun.net

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu