HaberlerYaşamYaşam - insan

Yeşilay Haftası Sosyal Medyayı Salladı!

Yeşilay bilindiği üzere ülkemizde bir asırdır bağımlılıkla mücadele ediyor. Başlarda sadece `alkol` ve tütün bağımlılığı üzerine odaklansa da zamanla toplumsal sorun olarak ortaya çıkan `teknoloji` ve madde bağımlılığı gibi konular üzerine de çalışmalar yapmış ve bu çalışmaları ile bağımlılıkla olan mücadelesinde başarı sağlamıştır.

İlgili Makaleler

Geçen sene olduğu gibi bu sene de Kadıköy iskelesinde kurulan Yeşilay çadırı ziyaretçilerine bağımlılıkla ilgili bilinçlendirici `sahne` söyleşileri, `karikatür` sergisi, çocuk etkinlikleri, cam atölyesi, sanal gerçeklik ile bağılılık gözlemi gibi etkinlikler ile `ev` sahipliği yaptı. 

3. Sosyal medya` da ise Yeşilay Haftası fazlası ile konuşuldu.

Sosyal medya` da ise Yeşilay Haftası fazlası ile konuşuldu.

Twitter ise #BirNedenimVar etkinliği `Trend` Topic oldu ve uzun bir süre `gündem` de kaldı. Yeşilay gönüllüleri attıkları tweetler ile projeye destek oldu. Kimileri yaşadığı deneyimi anlatırken kimileri ise bağımlılıktan kurtulmak için nedenlerini yazdı.

4. Yerli ve milli arama motorumuz Yaani’de Yeşilay Haftası’nı unutmadı.

Yerli ve milli arama motorumuz Yaani'de Yeşilay Haftası'nı unutmadı.

Yaani Yeşilay Haftası için yaptığı `doodle` çalışması ile bu özel haftayı kutladı. Bizi anlayan bizden olan mistosunu da bir kez daha böylelikle göstermiş oldu. 

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu