HaberlerKültür - Sanat

Yeni James Bond Filminin Çıkış Tarihi Açıklandı!

Yeni James Bond Filminin Çıkış Tarihi Açıklandı!

Dünya sinema tarihinde en uzun film serisi olarak kendine yer dinen James Bond’un yeni filminin vizyona gireceği tarih netlik kazandı.

Yeni James Bond filminin oyuncu kadrosu bile henüz netleşmemişken bu rolü daha önce oynayan ve herkesin hayran olduğu Daniel Craig yeni filmde olmayacağı kesin. Onun yerine kimin oynayacağı ise daha fazla merak edilen bir konu. Bu rol için ismi geçen oyuncular arasında Aidan Turney ile Idris Elba‘nın en büyük adaylar olduğu söyleniyor. Bu isimlerin yanı sıra Hollywood’un yetenekli isimlerinden Michael Fassbender ve Tom Hardy diğer adaylar. 

Hepsinin oyuncu yeteneklerine bakarsak rolün Tom Hardy’e yakışacağını düşünüyorum. Hatta o kadar çok aday var ki Jack Huston, James Norden, Jamie Bell ve Tom Hiddleston gibi isimlerde söylentiler arasında yerini almış vaziyette. Başrol oyuncusunun ile birlikte yeni James Bond filminin konusu da henüz belli değil ve buda akıllarda soru işaretleri bırakıyor.

İlgili Makaleler

Yeni James Bond filminin ABD prömiyeri için belirlenen tarih 8 Kasım 2019 olurken, Birleşik Krallık ve diğer ülkelerde ise bu tarihten daha önce vizyona gireceğini söylemek gerekiyor. 2019 sonlarından önce bu filmi izleyemeceğimiz kesin.

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu