TV Yayınları

Yeni Game of Thrones dizisi belli oldu “House Targaryen”

Game of Thrones’in final yapmasının ardından bir süredir beklenen yeni diziyle ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı. George R.R. Martin’in üzerinde çalıştığı spin-off dizi Game of Thrones’ten 300 yıl daha öncede geçecek.

Game of Thrones’un yaratıcısı olan George R.R. Martin, Game of Thrones spin-off dizisi için hazırlıklarına devam edeken HBO ile anlaşmaya vardığı ortaya çıktı. Deadline’da yayınlanan haberde Game of Thrones spin-off’u olan dizinin adı , Targaryen Hanesi’ne (House Targaryen) olacak. Anlaşmanın ardından dizinin senaryo ve çekim hazırlıklarına başlandığı söylendi.

House Targaryen dizisi ile ilgili yayınlanan bilgiler içerisinde dizinin Game of Thrones’in yaşandığı yıldan yaklaşık 300 yıl daha öncesini anlatacağı ifade edildiyor. Dizinin senaryosunun temel kaynağı ise yine George RR Martin’in geçen yıl yayınlandığı Fire & Blood kitabı olacak.

Yapımcılığını George R.R. Martin’in üstleneceği dizide aynı zamanda Colony dizisiyle adından söz ettiren Ryan Condal’da yapımcı ve yaza roalrak görev alacak. Dizinin oyuncu kadrosu ve yayın tarihi ile ilgili henüz bir bilgi verilmedi.

Üç farklı Game of Thrones dizisi çekilecek

HBO daha önce yaptığı açıklamada beş adet Game of Thrones spin-off dizisi çekileceğini belirtmişti. Beş diziden iki tanesi geçtiğimiz yıl iptal edilirken, diğer üç dizinin ise yapımında şimdilik bir sorun gözükmüyor. Üç diziden ilki olan House Targaryen ise takipçileri şimiden merak ettirmeyi başardı.

pomeranian boo fiyatları

Ömer Gül

Kocaeli Üniversitesi Halkla ilişkiler bölümünden mezunum. Türkiye genelinde yaşanan olayları takip ederim, aynı zamanda teknolojik gelişmeler ve magazin dünyasıyla ilgili konularda yazmayı da seviyorum. Tarafıma Ogul@gmail.com mail adresimden ulaşabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu