HaberlerSinemaTV Yayınları

Yeni Batman filminin çekimleri başladı

25 Haziran 2021 yılında vizyon girmesi planlanan yeni Batman filmi için çekimlere başlanıyor. Filmin konusuyla ilgili bir bilgi bulunmazken, filmde yer alacak olan karakterler ve oyuncuların bir kısmı belli oldu.

yeni batman filmi 2021

 

Kara şövalye rolünde Robert Pattinson‘u izleyeceğimiz yeni Batman filminin çekimlerine resmen başladığı duyuruldu. Batman filmlerinin bir diğer önemli karakteri olan Commisioner Gordon karakterini ise yıldız isim Jeffrey Wright (Westworld) canlandıracak. Wright sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda filmin setine gitmek üzere yola çıktığını söyleyerek çekimlerin başladığını kesinleştirmiş oldu.

Yeni çekilecek olan Batman filminin konusunun ne olduğu hakkında bir sızıntı veya açıklama olmazken, filmin oyuncu kadrosunun tamamı ise neredeyse belli oldu. Bu filmde Batman ve düşmanlarının bir çoğu aynı anda yer alacak. Bu karakterler ve oynayacak oyuncuların isimleri aşağıdaki gibi;

  • Robert Pattinson (Batman)
  • Paul Dano (Riddler)
  • Colin Farrell (Penguin) – Henüz kesinleşmedi
  • Andy Serkis (Alfred Pennyworth)
  • Zoe Kravitz (Catwoman)
  • Jeffrey Wright (Commissioner Gordon)
  • John Turturro (Carmine Falcone)

The Batman olarak adlandırılacağı düşünülen filmin yönetmen koltuğunda Planet of the Apes serisiyle başarılı işler çıkartan Matt Reeves oturuyor. Aynı zamanda senaristte kendisi.

Çekimlerine yeni başlanan The Batman filmi , 25 Haziran 2021’de vizyona gelecek.

pomeranian boo fiyatları

Serkan Kara

27 Yaşındayım ve Ankara'da yaşıyorum. ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldum, genelde takip ettiğim konularda ki fikirlerimi burada yazılarımla sizlere aktarmaya çalışıyorum. Bana ulaşmak isterseniz mail adresim: Skara@lafmacun.net

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu