Yazar Olmak İster misiniz?

pomeranian boo fiyatları

Lafmacun.net sitemizde içerik paylaşarak kazanç sağlamak istiyorsanız aşağıdaki şartları kabul ediyor olmalısınız.

1- Sitemizde kesinlikle taraflı siyaset yapılamaz. Hiç bir siyasi partiye diğerinden bir adım dahi yakın değiliz. Siyasi parti ile ilgili içerikler hiç bir partiyi kötülemeden veya övmeden HABER kısmında yayınlanabilir.

2- Eklenen içerikler herhangi bir kişinin kişilik haklarına saldırı, küfür, hakaret, kötü alışkanlıklara özendirme gibi resimler ve videolar ve yazılar içeremez.

3- Yasal olmayan hiç bir konuda içerik eklenemez. Kumar, bahis, +18 vs.

4- Bir firma veya başka bir internet sitesi ile ilgili reklam, link ve yazı içeremez.

5- Tehlif hakkıyla korunan yazılarınız onaylamaz.

6 – Eklediğiniz içerikler minumum 300 kelimeden oluşmalıdır ve kesinlikle özgün olmalıdır. Başka bir yerden kopyala yapıştır şeklinde eklenen içerikler onaylanmayacaktır. Bütün içerikler kopya testinden geçirildikten sonra onlaylanacaktır.

7- Eklenen her içerik onaylanmasının ardından 2 TL olarak fiyatlandırılacaktır ve toplam kazanç 50 TL ye ulaştığında kişinin belirttiği banka hesabına kazancı transfer edilecektir, veya aşağıdaki seçenek seçilebilir.

8 – İçeriklerin okunma sayısı her 1000 ve katları olduğunda yazar ekstradan 1 TL daha kazanacaktır.  Madde 7 veya 8 den biri geçerli olacaktır.

9-  Yazar içerik gösteriminden de kazanç sağlayacağı için eklediği içerikleri link olarak sosyal medyada yasal bütün platformlarda paylaşabilir.

10- Yazar 8. madde ile ilgili herhangi bir hile yoluna başvurduğu anlaşıldığı takdirde ödemesi yapılmaz ve yazarlığı iptal edilir. Gerekli durumda hukuki yollara başvuru hakkımız vardır.

11- Lafmacun.net yönetimi yukarıdaki kuralları değiştirme hakkına sahiptir.

 

Eğer sizde yukarıdaki şartlar tam bana göre diyorsanız, hazırladığınız 1 adet içerikle birlikte kendinizi tanıtan kısa bir yazıyı aşağıdaki adreslerden bize ulaştırabilirsiniz.

Mail: info@lafmacun.net

Skype: dogan.tuysuz@hotmail.com