HaberlerPolitika

Yapılan son anketlere göre İstanbul seçiminde fark açılıyor

31 Martta yapılan yerel seçimlerde İstanbul B.B. seçiminin iptal edilmesinin ardından yenilenecek seçimin 23 Haziran 2019 tarihinde yapılacağı belirtilmişti. Seçim tarihi yaklaşırken bu arada partilerinde seçime yönelik çalışmaları hızlanmaya başladı. 

Seçim sürecinin en önemli adımlarından olan halk arasında yapılan anketler, yine yapılmaya başlandı ve ortaya ilginç sonuçlar çıkmaya başladı. 

3 ANKETTE DE İMAMOĞLU ÖNDE VE FARK AÇILIYOR

İlgili Makaleler

Geçtiğimiz Çarşamba günü seçim kampanyasına yeniden başlayan Ekrem İmamoğlu halk arasında görüşmelerine devam ederken, bu sırada seçimle ilgili yapılan üç anketin sonucuda CHP yönetimine geldi. 

Yapılan anket sonuçlarının hepsinde Ekrem İMAMOĞLU yarışı önde götürürken, bir ankette %1.7 önde olurken, başka bir ankette bu oran %3.5’a yükseliyor. En son gelen sonuçlar ise farkın en az %5 olacağı yönünde olduğunu gösteriyor. 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı için kime oy verirsiniz?

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu