HaberlerListeler

Xiaomi Mi 7 Modelinin İlk Görüntüleri İnternete Sızdı

Çin’in en büyük telefon üretici firmalarından birisi olan Xiaomi‘nin bu yıl içerisinde piyasaya sürmesi beklenen Xiaomi Mi 7 ile ilgili görseller ortaya çıkmaya başladı. Mi 5 ve Mi 6 modelleri bütün kullanıcıların beğenisini kazanmışken yeni amiral gemisi modeli olan Mi 7’nin teknik özelliklerinin nasıl olacağı ile ilgili bir çok haber çıkmıştı, şimdi ise bir interet sitesinde yayınlanan görüntülerin Xiaomi Mi7’ye ait olduğu belirtiliyor.

Xiaomi Mi 7’nin arka kapak görseli sızdırıldı

Xiaomi Mi 7’nin arka kapak görseli sızdırıldı

Artık hemen her markada görmeye alıştığımız tamamen çerçevesiz ekran tasarımının baş mimarlarından birisi olan Xiaomi, bunu Mi Mix serisinden sonra Mi 7 içinde kullanacak gibi görünüyor. 18:9 oranına sahip 6 inç bir ekran kullanılmasına kesin gözüyle bakılan yeni modelde, işlemci olarak tabi 2018’in en yeni işlemcisi olan Snapdragon 845 kullanılacak. 6 ve 8 GB RAM’e sahip iki farklı model olabileceği ve 3950 mAh gücünde bir bataryaya sahip olabileceği diğer sızan bilgiler arasında. Tabi artık her Çin’li firmada görmeye alıştığımız çift sim kart desteği bu modelde de bulunacak.

Yeni modelin ilerleyen günlerde Barcelon’da düzenlenecek olan Dünya Mobil Kongresi’nde yapılacak bir etkinlikle tanıtılabilir. Şubat ayına şurada pek kalmadı zaten. Fiyat / Performans oranının en iyi olduğu marka umarız fiyatını çok yukarı çekmez.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu