HaberlerListeler

Xiaomi Black Shark 2 modelinin AnTuTu test sonucu belli oldu

Xiaomi‘nin 2018 yılında piyasaya sürdüğü oyuncu telefonu Black Shark modeliyle oyuncuların ilgisini çekmeyi başarmıştı, fakat kısa bir süre sonra firma tarafından piyasaya çıkartılan Black Shark Helo beklenen ilgiyi görememiş ve Black Shark’ın gölgesinde kaldı. Xiaomi tarafından bugün tarafından yayınlanan görselle birlikte 18 Mart tarihinde Black Shark 2 modelini tanıtacağını duyurdu.

Bu duyurunun ardından Xiaomi Black Shark 2 AnTuTu test sonucu ortaya çıktı.

Black Shark 2 modeli Snapdragon 855 yonga setiyle gelecek.

Black Shark 2 modeli Snapdragon 855 yonga setiyle gelecek.

Oyunculara yönelik bir telefon olacak olan Black Shark 2, bu yıl Android telefonlar içinde kullanılan en güçlü işlemci olan Snapdragon 855 kullanılacak. Bununla birlikte 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanı kullanılan telefonun birde 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahi versiyonu da olacak.  AnTuTu testinde görülen model ise 8 GB RAM kullanılan versiyonuna ait. Black Shark 2 AnTuTu test sonucunda 359.973 puan almayı başardı.

AnTuTu testinde ortaya çıkan modelde 2340 x 1080 FHD+ çözünürlüğünde bir ekran kullanılırken,  kutusundan Android 9 Pie işletim sistemiyle çıkacak. Xiaomi Mi 9 da kullanılan 27W hızlı şarj ile ekran üzerinden parmak izi okuma özellikleri bu telefonda da yer alacak.  Son olarak yeni oyuncu telefonunda Liquid Cool 3.0 sıvı soğutma teknolojisi kullanılacak.

Black Shar 2 Fiyatı ne olacak?

Black Shark 2 fiyatı ile ilgili şimdiye kadar bir açıklama yapılmadı. Bunun için 10 gün daha beklememiz gerekecek.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu