Haberlerİlginç Haberler

Windows Xp ile Evlerimize Giren Harika Doğa Manzarasının Son Hali Görenleri Üzdü

Eski Hali

Eski HaliSabah

Windows Xp‘nin alışılmış duvar kağıdı olan bu fotoğraf 1998 yılında fotoğrafçı Charles O’Rear tarafından çekilmiş ve 1 milyar civarı bilgisayarda yer alarak en çok görünen fotoğraf olma özelliğine kavuşmuştu.

 Windows Xp için Bill Gates tarafından satın alınan bu güzel manzara fotoğrafı görenleri kendine hayran bırakacak bir güzelliğe sahipti.

İlgili Makaleler

Şimdiki Hali

Şimdiki Hali

Microsoft’un fotoğrafı almak için ödediği paranın miktarı hiç bir zaman açıklanmazken, ABD’de Kaliforniya eyaletinde çekilen manzara fotoğrafının şimdiki görenleri şok etti. O muazzam yem yeşil manzaranın yerine şimdi bakımsız halde duran bir tarlanın içerisindeki sararmış otlar yer alıyor. 

Sosyal medyada bu fotoğraf paylaşıldıktan sonra bölgenin yerel yönetimi büyük tepki alırken. O bölgenin koruma altına alınmasını veya ilgi göstererek gerekli bakımlarının yapılması istendi.  

pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu