HaberlerTeknoloji

WhatsApp grup görüşmelerinde katılımcı sayısını artırıyor

Nisan ayının başında WhatsApp çağrılarında 4 kişiye izin veren uygulama yeni güncelleme ile birlikte 8 katılımcıya izin verecek.

WhatApp koronavirüs sebebiyle evden toplu görüşmeler yapan uygulamaların artışına kayıtsız kalmayarak Nisan ayının ilk günlerinde bir çağrıda en fazla 4 katılımcıya izin verme özelliğini geliştirmişti. Son çıkan beta güncelleme de görüşmedeki katılımcı sayısının artırıldığı görüldü.

WhatsApp Grup çağrılarındaki katılımcı sınırı 8’e yükseliyor

WhatsApp’ın yayınladığı Android için 2.20.133 ve iOS için 2.20.50.25 sürüm numaralı beta güncellemesinde görüşmelerdeki toplam 4 katılımcıya verilen izin sayısının 8 kişiye artırıldığı görüldü.

Henüz beta sürecinde olan güncellemenin ne zaman kullanıcılara sunulacağı hakkında henüz bir bilgi yer almıyor fakat uzak bir gelecek olmadığı kesin.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger
Developer: WhatsApp LLC
Price: Free
‎WhatsApp Messenger
‎WhatsApp Messenger
Developer: WhatsApp Inc.
Price: Free

pomeranian boo fiyatları

Murat Dere

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdikten sonra çeşitli alanlarda çalıştıktan sonra kendimi ekonomi ve siyaset konusunda geliştirdim. Bu konularda severek ve tarafsız olarak okuyuculara haberler paylaşmaya çalışıyorum. Tarafıma ulaşmak isterseniz Mdere@lafmacun.net mail adresine iletilerinizi yollayabilirsiniz.

Bir Yorum

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu