HaberlerListeler

WhatsApp Çok Yakında Ücretli Oluyor

WhatsApp kurumsal kullanımda ücretli olacak.

WhatsApp kurumsal kullanımda ücretli olacak.

Facebook 2014 yılında yaklaşık 22 milyar dolar ücretle satın aldığı WhatsApp uygulaması üzerinden yeni para kazanma yöntemleri geliştirmeye çalışıyor. Wall Street Journal‘ın yayınladığı habere göre, yaklaşık 1 milyardan fazla kullanıcısı olan ve alanında en popüler mesajlaşma programı WhatsApp uygulamasında kurumsal kullanıcılar için yeni özellikler ekleneceğini açıkladı. WhatsApp resmi blogundan yapılan açıklamada bunu destekler nitelikte. Açıklamaya göre uygulamayı kullanan büyük şirketler için daha kolay iletişim sağlamaları amacıyla yeni eklemeler yapıldığı yazıyor. 

Hali hazırda küçük şirketler için ücretsiz kullanılan WhatsApp Business uygulaması eklenecek yeni araçlarla birlikte E-Ticaret siteleri, bankalar ve hava yolu şirketlerine yönelik yeni eklentileri test ettikleri belirtildi. 

Fiyat politikası hakkında net bir bilgi olmamakla birlikte Whatsapp Operasyon Direktörü Matt Idema’nın Wall Street Journal’a verdiği demeçte “Gelecekte, şirketlere ücret uygulamayı düşünüyoruz” diye belirtiyor.

pomeranian boo fiyatları

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu