HaberlerTV Yayınları

Vuslat dizisinde neler oldu?

Geçtiğimiz Pazartesi günü TRT’de ilk bölümü yayınlanan Vuslat dizisi sosyal medyanın da gündemindeydi. Ünlü oyuncu Kadir Doğulu TRT’nin yeni dizisi Vuslat’la ekranlara döndü. ‘İyi insan olmak için çıkılan aşk yolculuğunun serüveni üzerine kurgulanan Vuslat dizisi ilk bölümüyle büyük ilgi topladı.

Kadir Doğulu’nun ‘Aziz’,  Devrim Özkan’ın ‘Feride’, Mehmet Özgür’ün ‘Salih Baba’ ve Ümir Kantarcılar’ın ‘Kerem’ karakterlerini canlandırdıkları ‘Vuslat, “İyi insan” olmak için çıkılan aşk yolculuğunun serüveni üzerine kurgulanmış. Dizinin farkı ise tüm karakterlerin İbni Arabi’nin Satranc-ı Urefa oyunu ile anlatması.

Peki sosyal medyada çok konuşulan dizinin ilk bölümünde neler oldu?

İlgili Makaleler

Vuslat dizisi yayınlanan ilk bölümüyle izleyicilerine oldukça gerilim dolu anlar yaşattı. Dizinin yayınlanan ilk bölümünde Feride babasıyla ilgili endişeliyken kardeşi Fırat’la ilgili bir gerçeği öğrendi. Gizemli bir rüya geçmişten gelen bir saat ve karanlık bir olay Aziz ve Feride’yi birbirine bağlıyor. Aziz, önemli bir iş anlaşmasını yürütürken üvey kardeşi Kerem’le gerilim yaşıyor. 

Feride babasıyla ilgili endişeliyken kardeşi Fırat’la ilgili bir gerçeği öğreniyor. Salih, kadim bir bilgelik oyununu mahalleliye tanıtıyor. Feride’nin babası Faik acı bir olayla karşılaşıyor.

İlginiz Çekebilir
pomeranian boo fiyatları

Serap Yılmaz

2010 yılında haber sitelerinde editörlük kariyerine başladım ve zamanla yolum Lafmacun.Net ile kesişti. Magazin ve ünlüleri yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan magazinsel olayları Lafmacun.net okurlarına aktarıyor. Bana ulaşmak için: Syilmaz@lafmacun.net adresine mail atabilirsiniz.

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu