HaberlerTeknoloji

Vivo’nun OriginOS arayüzünün ilk görüntüleri sızdırıldı

Çin'in en büyük teknoloji üreticilerinden Vivo markası tarafından geliştirilen OriginOs android ara yüzüne ait görseller sızdırıldı.

Çinli teknoloji markası olan Vivo kendi akıllı telefonlarında kullanacağı Android işletim sistemi ara yüzü OriginOs üzerinde çalışmalarını devam ettiriyor. Bir çok teknoloji sever kişinin merakla beklediği OriginOs arayüzü ile ilgili görsellerde internete sızmaya başladı.

Son olarak Twitter’da @TechnoAnkit1 tarafından paylaşımlarda yeni arayüzde kullanılacak ekran simgeleri, hava durumu uygulaması, widgetler ve hızlı erişim için kısa yollarının nasıl görüleceği belli oldu.

Vivo Saf Android kullandırabilecek

Vivo Saf Android kullandırabilecek

Paylaşılan görsellerin hepsi Çince olduğundan dolayı ve içerikleri hakkında pek açıklama yapılmadığından daha fazla detaylı bilgi yer almasa da yeni ara yüzde yer alacak olan bir kısa yol sayesinde hem OriginOs hem de saf Android arasında geçiş yapılabilecek.

Yeni arayüzü Vivo firması 18 Kasım 2020 tarihinde düzenleyeceği konferansta dünyaya duyuracak ve bu arayüz ile çıkan ilk modelinde Vivo X60 olması bekleniyor.

Vivo X60

https://twitter.com/TechnoAnkit1/status/1327629698919088129

pomeranian boo fiyatları

Yusuf Ömer TÜRK

Ege Üniversitesi Bilgisayara Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra yazılım geliştirme ve akıllı telefon teknolojilerini yakından takip etmeye başladım. Yeni çıkan veya çıkacak bir çok teknolojik yeniliği dünya ile aynı zamanda sizlere aktarmaya çalışıyorum. Mail adresim: yoturk@gmail.com

Sizin düşünceniz nedir?

Başa dön tuşu