HaberlerListelerTeknoloji

Vivo’nun Alt Markası IQOO Adıyla Yeni Bir Katlanabilir Telefon Tanıtacak

Vivo Çin’in ardından dünya pazarında da adından söz ettirmeye başladı.  Genişleme sürecini iyi yöneten firma bir süre önce IQOO adıyla bir alt marka oluşturduğunun duyurusunu yapmıştı. Çinli teknoloji devinin bu yeni marka adı altında üst seviye premium cihazlar piyasaya çıkaracağı iddia ediliyor. Firma isminin tanımından kısa bir süre sonra ortaya çıkan görsellerde yer alan katlanabilir akıllı telefonun IQOO markasının piyasaya süreceği ilk cihaz olacağı söyleniyor.

Yayınlanan görselde ki render görüntüsünde, şık tasarımlı ve şehir manzaralı duvar kağıdı olan bir cihaz gösteriliyor. Katlanabilen bu cihaz açıldığında ise bir tablet büyüklüğünde oluyor. Konsept olarak tasarlanan cihazın özellikleri ve ne zaman piyasaya çıkacağıyla ilgili şuanlık bir bilgi bulunmuyor.

Katlanabilir telefon yılı olacak

Katlanabilir telefon yılı olacak

Şimdiye kadar Samsung, Huwei ve Xiaomi gibi markaların benzer katlanabilir telefon tasarımları ve Motorola’nın katlanabilir kapalı telefon modelini görmüştük. Bugün ortaya çıkan görsellere baktığımızda bu kervana katılan son firma ise Vivo oldu. Sayının bununla sınırlı kalmayacağını belirtmek lazım zira 2019 yılı katlanabilir telefon yılı olarak geçecek gibi görünüyor. 

İlginiz Çekebilir

Martin Luther King

Martin Luther King, Jr., Afrikalı-Amerikalı Baptist papaz ve Amerikan yurttaş hakları hareketi önderi. Dünya genelinde şiddet karşıtı ve ırksal eşitlik görüşleriyle tanınmaktadır ve 1964 yılında Nobel Barış Ödülü'nü kazanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu